تبلیغات
بازی موبایل , تم موبایل , کلیپ موبایل - مرد سالخورده ای پس از قتل همسرش خودکشی کرد

فان سرا، سرگرمی ،تفریحی،سرگرمی
کاریابی،آگهی استخدام
مطالب جالب،عکس
اس ام اس ،پیامک،جوک

مرد سالخورده ای پس از قتل همسرش خودکشی کرد

FunSara.Com | فان سرا دات کام

مرد سالخورده در پی اختلاف با همسرش او را در خانه اش در وحیدیه شهریار به قتل رساند و پس از جنایت خودکشی کرد.

رسیدگی به این پرونده بعدازظهر جمعه (۲۰ آبان) در پی تماس مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهریار مبنی بر کشف جسد والدینش در خانه شان در شهرک وحیدیه خبر داد. ماموران با حضور در محل مشاهده کردند پسران و داماد خانواده در حال غسل دادن اجساد هستند.


به این ترتیب موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای شهریار گزارش و اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد. ۳ پسر خانواده و دامادشان نیز به پلیس آگاهی شهریار انتقال یافتند.

۳ پسر خانواده در بازجویی گفتند، عروس خانواده برای دیدن والدینمان به منزل آنها رفته و با دیدن اجساد، دیگر اعضای خانواده را مطلع کرده است. در تحقیقات مقدماتی معلوم شد آنها جسد مادرشان را در یکی از اتاق ها و جسد حلق آویز شده پدرشان را در اتاق دیگر پیدا کرده اند.

آنها از جیب پدرشان نامه ای پیدا کردند که در آن نوشته شده بود، من به خاطر اختلاف با مادرتان، او را کشتم و سپس خودکشی کردم.

ماموران با تحقیق از ۴ عضو خانواده مقتول متوجه شدند آنها از ترس این که همسایه ها و اقوام متوجه ماجرا شوند، موضوع را گازگرفتگی جلوه داده و قصد داشته اند اجساد را غسل داده و دفن کنند. بنا براین گزارش، با دستور بازپرس حسنوند، رئیس شعبه چهارم دادسرای شهریار، تحقیقات ماموران آگاهی در این رابطه ادامه دارد.
نویسنده : مدیر | تاریخ : سه شنبه 24 آبان 1390 | نظرات ( ) |
دسته بندی : مطالب داغ روز ، برچسب ها :