تبلیغات
بازی موبایل , تم موبایل , کلیپ موبایل - پایان زندگی دختر اسیدپاش در زندان + عکس

فان سرا، سرگرمی ،تفریحی،سرگرمی
کاریابی،آگهی استخدام
مطالب جالب،عکس
اس ام اس ،پیامک،جوک

پایان زندگی دختر اسیدپاش در زندان + عکس

حدود یك هفته قبل به زیارت امام رضا(ع) رفته بودم در صحن امام هشتم(ع) با دل شكسته ام راز و نیاز می كردم و به آقا گفتم: شما خودتان از حال و روزم خبر دارید و مونا هم محكوم به قصاص شده است اما نمی توانم این حكم را اجرا كنم. پس آینده و سرنوشت خودم و «مونا» را به خداوند واگذار می كنم.
FunSara.Com | فان سرا دات کام

ایران: دختر اسیدپاش كه با حكم دادگاه كیفری استان همدان محكوم به قصاص شده بود، به خاطر عذاب وجدان، روز پنجشنبه در زندان به زندگی اش پایان داد.

مونا- 29 ساله- كه كارشناس حسابداری بود، به دنبال رابطه پنهانی با همسر زن جوانی به نام طاهره بهرامی و در انتقامی كور، صبح 15 اردیبهشت سال 89 با طرح نقشه قبلی با یك ظرف چهار لیتری اسید به خانه طاهره رفت و او و دختر خردسالش را هدف اسیدپاشی قرار داد.

«مونا» مدتی بعد با ردیابی های ویژه پلیسی دستگیر و به اسیدپاشی اعتراف كرد. او در جلسه محاكمه به هیأت قضایی دادگاه كیفری استان همدان گفت: جعفر- همسر طاهره- راننده مینی بوس محل كارم بود كه یك سال قبل با هم آشنا شدیم.

او مدتی پس از دوستی مان قول ازدواج داد و گفت می خواهد از همسرش جدا شود اما با گذشت این مدت، هر وقت از او می پرسیدم چرا با هم ازدواج نمی كنیم، می گفت همسرش حاضر به جدایی نیست. مدتی بعد هم متوجه شدم جعفر از ارتباط پنهانی مان فیلم و عكس گرفته و از آنجا كه مرا به ماده مخدر شیشه معتاد كرده بود، مجبور به اطاعت از حرف هایش بودم.

از سوی دیگر، به دلیل این كه جعفر ذهنیت بسیار بدی از طاهره برایم ساخته بود، در تصمیمی هولناك به خانه طاهره رفتم و ظرف اسید را به صورتش پاشیدم. در همان لحظه دخترش- پانیذ- هم آنجا بود كه او نیز آسیب دید. بدین ترتیب قضات دادگاه پس از پایان جلسه محاكمه، دختر اسیدپاش را به قصاص اعضای بدن و پرداخت دیه محكوم كردند. سپس پرونده برای اعلام نظر نهایی به دیوان عالی كشور ارسال شد.

صبح دیروز طاهره بهرامی- قربانی اسیدپاشی- گفت: باور نمی كنم او خودكشی كرده باشد. من و خانواده ام با شنیدن این خبر شوكه شده و باورمان نمی شود كه او مرده باشد.

وی در ادامه گفت: صبح دیروز از زندان مركزی همدان با ما تماس گرفتند و خبر دادند «مونا» خودش را حلق آویز كرده است. بلافاصله سایر زنان زندانی با اطلاع از موضوع مأموران را باخبر كرده و او با آمبولانس به بیمارستان بعثت- همدان- منتقل شد اما پزشكان پس از معاینات لازم، مرگ او را تأیید كردند.

طاهره در ادامه افزود: با این كه مونا با این كارش چشم ها، صورت و به عبارتی زندگی ام را از من گرفت اما هرگز راضی به مرگش نبودم. حال آن كه حكم قصاص از نظر قانونی و شرعی حق قانونی ام بود، اما مونا هیچ وقت در جلسات محاكمه و یا بعد از حادثه یك بار هم توبه نكرد و با من حرفی نزد. البته در جلسه دادگاه جمله ای گفت كه هرگز آن را فراموش نمی كنم. «تو چیزی نداشتی؛ حالا هم كه اسید پاشیدم، هیچ چیز نداری و باید تا آخر عمر خانه نشین باشی.» با این حال كینه ای از او به دل نگرفتم و تصمیم داشتم در هنگام قصاص مانند «آمنه» كه مجید را بخشید، من هم مونا را ببخشم.

وی درباره مجازات قصاص «مونا» گفت: وقتی حكم قصاص از سوی دادگاه كیفری استان همدان صادر شد، به خانواده ام گفتم من نمی توانم حكم را اجرا كنم. چه كسی حاضر است به جای من حكم را اجرا كند كه همه گفتند: «ما هم نمی توانیم.» برخوردها نیز طوری بود كه از قصاص مونا گذشت كنم. اما مونا و خانواده اش یك بار هم با ما تماس نگرفتند.

قربانی اسیدپاشی ادامه داد: حدود یك هفته قبل كه با كمك روزنامه و مردم نیكوكار به زیارت امام رضا(ع) رفته بودم در صحن امام هشتم(ع) با دل شكسته ام راز و نیاز می كردم و به آقا گفتم: شما خودتان از حال و روزم خبر دارید و مونا هم محكوم به قصاص شده است اما نمی توانم این حكم را اجرا كنم. پس آینده و سرنوشت خودم و «مونا» را به خداوند واگذار می كنم. حالا هم كه از زیارت بازگشته ام خبر مرگ ناگهانی مونا را شنیدم. از یك طرف خوشحالم كه حكم قصاص به دست من اجرا نشده است اما از سوی دیگر از مرگ او بسیار غمگین و شوكه ام، چرا كه او هم جوان بوده و هزاران آرزو داشت، هر چند به بیراهه رفت و مرتكب گناه و اشتباه بزرگی شد. شاید هم او تاوان گناهش را داده است، چراكه دنیا دار مكافات است.
نویسنده : مدیر | تاریخ : دوشنبه 16 آبان 1390 | نظرات ( ) |
دسته بندی : مطالب داغ روز ، برچسب ها :