تبلیغات
بازی موبایل , تم موبایل , کلیپ موبایل - دریک اتفاق نادر،زوجی پس از باردار شدن فهمیدند،خواهر و برادر هستند !

فان سرا، سرگرمی ،تفریحی،سرگرمی
کاریابی،آگهی استخدام
مطالب جالب،عکس
اس ام اس ،پیامک،جوک

دریک اتفاق نادر،زوجی پس از باردار شدن فهمیدند،خواهر و برادر هستند !

دختر و پسری اهل آفریقای جنوبی كه برای ۵ سال با هم نامزد بودند و دیوانه وار عاشق یكدیگر بودند، در روز ازدواج و پس از اینكه پدر و مادرشان پس از ۲۸ سال همدیگر را ملاقات كردند، متوجه شدند خواهر برادر هستند و در حاثه ای تلخ در حالیكه دختر ۸ ماهه حامله بود از هم جدا شدند.

زنی كه هفته آینده فرزند خود را به دنیا می آورد زمانی كه فهمید پدر فرزندش برادرش است از لحاظ روحی ویران شد.

این زوج كه در دانشگاه با هم آشنا شده بودند تصمیم گرفتند تا در روز ازدواج و پیش از عقد قانونی والدین مجردشان را به همدیگر معرفی كنند. اما ملاقات آنها با یكدیگر سبب این موضوع شد تا پی ببیرند آنها خواهر برادر بوده اند و در زمان كودكی از یكدیگر جدا شده اند. این زوج گمنام اهل آفریقای جنوبی پس از فهمیدن این موضوع از شنبه هفته پیش همچنان در شوك به سر می برند.


به گزارش روزنامه ملی سواتن(Sowetan) آفریقای جنوبی این خواهر برادر تنی پس از آنكه پدر مادرشان در كودكی طی یك طلاق سریع از هم جدا شدند، یكدیگر را هرگز ندیدند. در آن زمان زن ۸ ماهه حامله بود و پسر ۲ سال سن داشت. مردی كه به عنوان پدر در این حادثه اسمش مطرح است در مصاحبه با این روزنامه گفت وی پس از آنكه متوجه تقلب و دروغ همسرش در سال ۱۹۸۳ شده است از وی جدا شده و به این ترتیب دختر توسط مادرش و پسر توسط پدرش بزرگ شده است. و به این ترتیب هیچكدام از این دو نمی دانستند كه خواهر و برادر هستند.
نویسنده : مدیر | تاریخ : یکشنبه 15 آبان 1390 | نظرات ( ) |
دسته بندی : مطالب داغ روز ، برچسب ها :