تبلیغات
بازی موبایل , تم موبایل , کلیپ موبایل - عکس : انتشار فیلم قتل سه دختر به دست پدر!

فان سرا، سرگرمی ،تفریحی،سرگرمی
کاریابی،آگهی استخدام
مطالب جالب،عکس
اس ام اس ،پیامک،جوک

عکس : انتشار فیلم قتل سه دختر به دست پدر!

FunSara.Com | فان سرا دات کام

مردی كه سه دختر خود را با شلیك گلوله به قتل رسانده است، در حالی همچنان تحت تعقیب پلیس قرار دارد كه دیروز فیلمی منتسب به این جنایت در سایت های اینترنتی منتشر شد.

FunSara.Com | فان سرا دات کام

این مرد 53ساله كه مهرداد نام دارد و به مرادسیاه معروف است، پیش از این به جرم قاچاق اسلحه محاكمه و به حبس ابد محكوم شده بود. او در شهریور ماه سال جاری به دلیل اینكه دختر 19ساله اش قصد داشت ازدواج كند با سپردن وثیقه از زندان مرخصی گرفت.

مهرداد كه ساكن روستای تختگاه كرمانشاه است، روز حادثه به بهانه اینكه برای جشن عروسی قصد خرید دارد، سه دختر 19، 12 و هفت ساله خودش را سوار بر وانت آبی رنگش كرد و به منطقه ای خلوت رفت. او سپس هر سه دختر خود را با شلیك سلاح كلاشینكف از پا درآورد.

مهرداد كه به ماده مخدر شیشه اعتیاد دارد، بعد از قتل به خانه بازگشت و به همسرش خبر داد دخترانش را كشته است. او نشانی محل رها شدن اجساد را نیز اعلام كرد و گفت به دلیل اینكه زندانی بوده و می دانسته در نبود او فرزندانش آینده خوبی نخواهند داشت و با فقر و بدبختی زندگی خواهند كرد، تصمیم به این جنایت گرفته است. او بعد از گفتن این جملات فراری شد و از آن زمان ردی از وی به دست نیامده است.

دیروز فیلم منتسب به این جنایت هولناك روی سایت های مختلف اینترنتی قرار گرفت. این صحنه با دوربین موبایل و توسط دختر بزرگ مهرداد-آخرین قربانی-تهیه شده و در آن دیده می شود متهم بعد از متوقف كردن اتومبیل در منطقه ای مسطح و خلوت سلاحی را در دست می گیرد و آن را مسلح می كند. در این هنگام سه دختر او به فاصله از یكدیگر ایستاده اند و هرچند سلاح را در دست پدر خود می بینند، اما هرگز تصور نمی كنند چه سرنوشتی در انتظارشان است.

در واقع رفتار این دختران نشان می دهد برای آنها مسلح بودن پدر اتفاقی عادی و طبیعی است. در همین هنگام ناگهان مهرداد فرزند هفت ساله خود را هدف می گیرد و دو گلوله به او شلیك می كند.

پس از آن فیلمبردار و خواهرش در حالی كه جیغ می كشند، شروع به دویدن می كنند اما مهرداد به راحتی به سمت فرزند 12ساله اش تیراندازی می كند و بعد از شلیك دو گلوله سراغ دختر بزرگش می رود و او را نیز به قتل می رساند. این پرونده اكنون در دادسرای كرمانشاه در جریان است و پلیس همچنان می كوشد عامل این كشتار را دستگیر كند.

منبع: شرق
نویسنده : مدیر | تاریخ : چهارشنبه 11 آبان 1390 | نظرات ( ) |
دسته بندی : مطالب داغ روز ، برچسب ها :